Zapraszamy rodziców na jasełka

11.01.2012

11 stycznia 2012 r., po spotkaniu z panią dyrektor Beatą Grabarczyk-Tomaszewicz zapraszamy wszystkich rodziców do obejrzenia szkolnych jasełek przygotowanych przez naszą młodzież. Życzymy przyjemnych wrażeń.

więcej...

Święta, Święta i po Świętach...

10.01.2012

Jednak wróćmy na chwilę do okresu przedświątecznego. Jasełka należą do najpiękniejszych tradycji rodzimej kultury, dlatego jak co roku, grudniową porą, w Publicznym Zespole Szkół i Przedszkoli  Samorządowych w Sochocinie odbył się szereg spotkań Jasełkowo – Opłatkowych pod hasłem: „Nadzieja Betlejemskiej nocy”.

więcej...

Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego

16.12.2011

Od 5 grudnia uczniowie klas VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum zobowiązani są do pełnienia dyżurów w obiektach szkolnych wspólnie z nauczycielem dyżurującym. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące osób i miejsca pełnienia dyżuru znajdują się na tablicy ogłoszeń SU przy radiowęźle szklonym. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące zasad pełnienia dyżurów przez uczniów.

więcej...

Sprawdzian próbny w klasach szóstych

08.12.2011

6 grudnia odbył się pierwszy poważny egzamin w życiu naszych szóstoklasistów. Wyposażeni w potrzebne przybory szkolne o godz.9.00 rozpoczęli egzaminacyjne zmagania z testem pt. "Błękitna planeta".

więcej...

Dzień Pluszowego Misia

05.12.2011

25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Nasza szkolna biblioteka włączyła się w obchody tego święta, ogłaszając konkurs plastyczny z podobizną misia.

więcej...