ŻABKI NA WYCIECZCE W CIECHANOWIE

02.12.2019

27 listopada br. przedszkolaki z oddziału ,,Żabki” wyjechały na wycieczkę do Ciechanowa. W Parku Nauki Torus w laboratorium Małego AlChemika pięciolatki zamieniły się w badaczy. Z pomocą edukatora odkrywały zaczarowany świat przyrody. Przedszkolaki przeprowadzały doświadczenia i poznawały wiele ciekawych zjawisk tj. ,,magiczne substancje”, ,,tajemniczy gaz”, ,,kolorowe laboratoria”. Dzieci miały też możliwość wspólnego działania podczas zabawy wśród 24 interaktywnych eksponatów, np. tworzenia budowli przestrzennych, gry świateł, czy obserwacji działania miejskich wodociągów.

więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA Z UNICEF

14.11.2019

20 listopada to wyjątkowy dzień - rocznica uchwalenia Konstytucji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych. Wspólnie z Unicef będziemy świętować ten ważny dzień. Prosimy, aby tego dnia dzieci przyszły ubrane do przedszkola na niebiesko, jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane!

 

więcej...

ZEBRANIE Z RODZICAMI

12.11.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich

rodziców na zebranie, które odbędzie się

dnia 14.11.2019r. o godz. 16.00.

 Spotkania odbędą się w salach

poszczególnych oddziałów

 

więcej...

OGŁOSZENIE

02.11.2019

Drodzy Rodzice przedszkolaków i uczniów klas I-III !

5 listopada bieżącego roku odbędzie się spotkanie z poetką - panią Hanną Niewiadomską. Miejmy nadzieję, że nic już nie stanie na przeszkodzie autorce książek „Bajczytanki pani Hanki”, w spotkaniu z waszymi dziećmi. 5 listopada (wtorek) to Dzień postaci z bajek. Byłoby miło i interesująco, gdyby (o ile to możliwe) dzieciaczki przyszły tego dnia w przebraniach przedstawiających bohaterów bajek.

Bibliotekarz szkolny Elżbieta Kupniewska-Makówka

więcej...

BAJCZYTANKI PANI HANKI

22.10.2019

24 października "Pszczółki" wraz z "Konikami polnymi" a następnie "Żabki"wraz z "Biedronkami" będą uczestniczyły w spotkaniu z Hanną Niewiadomską, autorką książek dla dzieci wydawanych pod tytułem " Bajczytanki Pani Hanki". Autorka będzie czytała dzieciom bajki,a następnie opowie jak się pisze wiersze, skąd bierze pomysły...Podczas spotkania dzieci będą mogły nabyć książkę autorki wraz z imienną dedykacją. Koszt książek to 25zł.

więcej...