Bal karnawałowy 2012

28.01.2012

12 stycznia 2012r. uczniowie I etapu edukacyjnego bawili się na balu karnawałowym. Każdy uczestnik wystąpił w bajkowym przebraniu, o który zadbali wychowawcy i rodzice. Królewny, wróżki chętnie tańczyły z rycerzami, a biedronki z motylkami. Dzieci brały udział w konkursach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski SP. W związku z realizacją programu ,,Tęczowe smaki lubią wszystkie dzieciaki” oraz ,,Owoce w szkole” nagrodami były owoce. Dla wszystkich uczestników balu Rada Rodziców przygotowała poczęstunek. Bal był bardzo udany, a kolejny dopiero za rok. 

Zdjęcia do obejrzenia w galerii. Zapraszamy!

więcej...

Akcja „Bezpieczne ferie”

28.01.2012

11 stycznia 2012 r. uczniów klas I-III odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. W ramach akcji Bezpieczne ferie funkcjonariusze mówili o zasadach bezpieczeństwa na drodze, o zachowaniu w kontaktach z nieznanymi osobami i zwierzętami.  Dzieci obejrzały film pt. …tak, chcę być bezpieczny. Na zakończenie spotkania otrzymały znaczki odblaskowe w kształcie misia. 

więcej...

Owoce nie tylko dla dzieci

24.01.2012

Klasy I-III SP realizują programy edukacyjne prozdrowotne Owoce w szkole i Tęczowe smaki lubią wszystkie dzieciaki. Celem programów jest propagowanie zdrowego stylu życia, ochrona zdrowia przed zgubnymi i bardzo poważnymi skutkami złego odżywiania. W poszczególnych klasach zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne realizujące cele programów. Uczniowie klas III w ramach konkursu pod hasłem Zdrowie na talerzu przygotowali piękne prace plastyczne.

więcej...

Akcja „Góra Grosza”

17.01.2012

Jak co roku, nasza szkoła brała udział w XII edycji  akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo „NASZ  DOM”. Akcja trwała od 21 listopada do 2 grudnia 2011r. Przystąpiły do niej wszystkie klasy I-III i IV-VI Szkoły Podstawowej. Nad całą akcją czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowski: p.Aneta Kapela, p.Lidia Więckowska i p.Magdalena Dyguła. W skład Komitetu organizacyjnego, oprócz nauczycieli, weszli  także następujący uczniowie: Jakub Piątkowski, Jakub Orłowski, Jakub Chmielewski i  Julia Dołęgowska. W liczeniu monet pomagały także uczennice klas VI-Anna Patyna i Milena Siedlecka.

więcej...

Przedświąteczne konkursy

12.01.2012

Uczniowie szkoły podstawowej chętnie biorą udział w różnych konkursach. Starają się jak najlepiej zaprezentować nabyte umiejętności recytatorskie, plastyczne czy też językowe.

więcej...