MISTRZOSTWA POWIATU PŁOŃSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

02.11.2018

 

W dniu 26 października 2018r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Baboszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych. W turnieju wzięło udział sześć szkół: SP Kołoząb, SP Nowe Radzikowo, SP Siedlin, SP Nr 3 Płońsk, SP Sochocin, SP Baboszewo.

Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup po trzy zespoły. Do półfinałów zakwalifikowały się drużyny z Baboszewa, Sochocina, Nowego Radzikowa Siedlina. Do ścisłego finału awansowały dziewczęta z Baboszewa pokonując swoje rówieśniczki z Nowego Radzikowa oraz sochocinianki wygrywając z dziewczętami z Siedlina. Finał dostarczył wszystkim bardzo wiele emocji. W regulaminowym czasie na tablicy świetlnej widniał wynik 1:1 i o mistrzostwie miały zadecydować rzuty karne. Tę rywalizację dopiero w 11 kolejce rzutów karnych rozstrzygnęły na swoją korzyść zawodniczki z Baboszewa uzyskując tytuł Mistrzyń Powiatu Płońskiego. Nasze dziewczęta szczęśliwe aczkolwiek z lekkim niedosytem wróciły z wicemistrzostwem do Sochocina.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Łukaszewska Oliwia, Zuzanna Morawska, Wiktoria Dzięgielewska, Sadowska Julia, Jakubowska Oliwia, Kamaszewska Karolina, Blicharska Klaudia, Gortat Julia, Kozos Klaudia, Kaźmierska Kaja, Zmysłowska Alicja, Szafrańska Martyna, Lenart Maja.

 

Kolejność końcowa:

  1. SP BABOSZEWO
  2. SP SOCHOCIN
  3. SP NOWE RADZIKOWE
  4. SP SIEDLIN
  5. SP Kołoząb
  6. SP Nr 3 PŁOŃSK
więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

26.10.2018

12 października 2018 roku w Płońsku odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjum.             Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

klasy IV

I m – Nikola Bilińska, IV m – Kaja Kaźmierska , III m - Bartek Kruszewski 

Klasy V

I m - Sadowska Julka, IV m -  Wiktoria Dzięgielewska, II m – Rafał Dzięgielewski

Klasy VII

III m – Pyrzyński Mateusz

III klasa Gimnazjum

III m – Kamila Śmigrodzka

więcej...

IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - KAMION 2018

26.10.2018

W dniu 19.10.2018r. w Kamionie odbyły się Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta klas V i VI po wygranych zawodach powiatowych i rejonowych spotkały się by stoczyć rywalizację o najlepszą drużynę sztafetową na Mazowszu na dystansie 10x800m. Wśród 16 ekip nasze dziewczęta  po bardzo zaciętej walce uplasowały się na 14 pozycji. Bardzo dziękujemy za dostarczone emocje i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

  1. Dziewczęta wystąpiły w składzie:  Blicharska Klaudia, Dzięgielewska Wiktoria, Jakubowska Oliwia, Kamaszewska Karolina, Lenart Maja, Morawska Zuzanna, Sadowska Julia, Szafrańska Martyna, Bilińska Nikola, Kaźmierska Kaja
  2. Rezerwa: Gortat Julia, Alicja Zmysłowska, Kozos Klaudia, Łukaszewska Oliwia
więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCYH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

12.10.2018

3 października 2018 roku w Płońsku  odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum. Z naszej szkoły startowało pięć sztafet. Najlepiej zaprezentowały się dziewczęta z klas V – VI, które pobiegły w składzie: Julia Sadowska, Oliwia Jakubowska, Julia Gortat, Maja Lenart, Kaja Kaźmierska, Alicja Zmysłowska, Klaudia Blicharska, Nikola Bilińska, Zuzanna Morawska, Oliwia Łukaszewska, Martyna Szafrańska, Karolina Kamaszewska i Klaudia Kozos. Wywalczyły one I miejsce uzyskując tytuł Mistrzyń Powiatu i kwalifikacje do zawodów rejonowych. W tym samym składzie nasze reprezentantki w dniu 09.10.2018 w Ciechanowie na zawodach rejonowych wywalczyły III miejsce i uzyskały awans na Igrzyska Młodzieży, które odbędą się w Kamionie.

więcej...

XI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

07.05.2018

więcej...