CZWARTA KORONA MSTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ ZDOBYTA!!!

12.03.2019

W dniu 07.03.2019r. w Baboszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w Piłce Ręcznej Chłopców SP klasy VII – VIII i III Gimnazjum. Turniej okazał się bardzo emocjonujący. Każdy mecz zmieniał klasyfikacje drużyn, ostatecznie wygląda ona następująco:

 1.CZERWIŃSK

 2.SP NR 2 PŁOŃSK

 3.SOCHOCIN

 4.BABOSZEWO

 5.SP NR 4 PŁOŃSK

Chłopcy z Sochocina tego dnia dołączyli do swoich młodszych koleżanek, które swoje zmagania w walce o Tytuł Mistrzyń Powiatu w Pice Ręcznej odbyły w dniu 05.03.2019r. Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne wygrywając zdecydowanie turniej. Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

  1. SOCHOCIN
  2. BABOSZEWO
  3. CZERWIŃSK
  4. SP 3 PŁOŃSK
  5. KAMIENICA

Wszystkim bardzo gratulujemy i czekamy na rozgrywki rejonowe.

więcej...

II OGÓLNOPOLSKI WALENTYNKOWY TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ W REGIMINIE

02.03.2019

W dniach 23.02 i 24.02 dziewczęta  z UKS „Wkra” brały  udział w II Ogólnopolskim Walentynkowym  turnieju piłki ręcznej w Regiminie. W pierwszym dniu nasza drużyna rywalizowała z „Czarnymi” Regimin, Varsovią Warszawa i SP nr 23 Płock. przegraliśmy z Płockiem i Regiminem  natomiast wygraliśmy z Warszawą. kolejnym naszym rywalem był zespół ASP Radom z którym wygraliśmy zajmując v miejsce w turnieju.

W drugim dniu nasz zespół rywalizował z Regiminem, Jutrzenką Płock i „Junakiem” Włocławek. po przegranym meczu z Regiminem odnieśliśmy dwa zwycięstwa z Płockiem i Włocławkiem zajmując drugie miejsce w grupie awansując do najlepszej czwórki turnieju. następnym naszym przeciwnikiem była Agrykola Warszawa. Po bardzo wyrównanym meczu przegraliśmy 12 : 11 i pozostała nam rywalizacja   o III miejsce z drużyną Zawkrze Mława. Spotkanie było bardzo wyrównane i dostarczyło wiele emocji, zakończyło się remisem 10 : 10 co oznaczało że o zajęciu trzeciego miejsca zadecydują rzuty karne. Te lepiej wykonywały dziewczęta z Mławy i to one zajęły trzecie miejsce a my czwarte. Dużym sukcesem dla naszych dziewcząt były nagrody indywidualne. Julia Sadowska została najlepszą zawodniczką turnieju a Kaja Kaźmierska została wybrana do najlepszej siódemki turnieju.

więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU PŁOŃSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT r.-2003-2005

02.03.2019

W dniu 28.02.2019r. w hali sportowej w Sochocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt r.-2003-2005. W rywalizacji brało udział pięć drużyn: Czerwińsk 4 Płońsk, Baboszewo, Nowe Miasto, Sochocin. Tytuł mistrzyń powiatu uzyskały dziewczęta z Sochocina wyprzedzając 4 Płońsk i Czerwińsk. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następującą:

1.Sochocin   - 14 pkt bramki 60-22

2.4 Płońsk    -  14 pkt bramki 48-20

3.Czerwińsk  - 7 pkt bramki 27-31

4.Baboszewo  -3 pkt bramki 14-37

5.Nowe Miasto - 2 pkt bramki 13-52

Dziewczęta z Sochocina wystąpiły w następującym składzie:

Maja Kruszewska, Klaudia Osiej, Zosia Mączyńska, Dobrosława Szcześniak, Justyna Oporska, Marta Bober, Dominika Przybysz, Zuzanna Pociopa, Natalia Bilińska, Izabela Szuper, Julia Skwarska, Kamila Śmigrodzka, Natalia Rutkowska, Zofia Jankiewicz, Natalia Dzięgielewska.

 

 

więcej...

FINAŁOWY TURNIEJ MISTRZOSTW POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

27.02.2019

W dniu 26.02.2019r. chłopcy z rocznika 2006 i młodsi rozegrali w Sochocinie trzeci finałowy turniej w ramach Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych. W turniejach rywalizowały cztery szkoły: SP 3 Płońsk, SP Baboszewo, SP Kamienica i SP Sochocin. Młodzi zawodnicy z Sochocina okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie swoje spotkania uzyskując tytuł Mistrzów Powiatu Płońskiego. Wyniki końcowej klasyfikacji przedstawiają się następująco:

   1.SP Sochocin      -     18 pkt. bramki 81-26

   2.SP 3 Płońsk       -      9 pkt.  bramki 46- 56

   3.SP Baboszewo   -      6 pkt.  bramki 42-51

   4.SP Kamienica    -      3 pkt. bramki 7-43

Drużyna SP Sochocin wystąpiła w następującym składzie: Kaźmierski Krystian, Przybysz Wiktor, Bińczycki Michał, Dominiak Jakub, Delura Daniel, Dzięgielewski Dominik, Dzięgielewski Rafał, Kacprzycki Wiktor, Kruszewski Bartosz, Pniewski Jakub, Perzanowski Kacper, Stache Franciszek, Smoliński Kacper, Ślubowski Łukasz.

 

więcej...

"WOLNOŚC, GODNOŚĆ, NIEPODLEGŁOŚĆ" - SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

23.11.2018

W ramach realizacji projektu „Wolność, Godność Niepodległość” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki ręcznej. W dwudniowej rywalizacji uczestniczyli zarówno dziewczęta jak i chłopcy szkoły podstawowej  oraz gimnazjum.

Zapraszamy do galerii zdjęć w celu obejrzenia fotorelacji z turnieju

 

 

więcej...