XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ SOCHOCIN 2019

16.04.2019

więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SPORTU DLA ROZWOJU I POKOJU

14.04.2019

6 kwietnia przypadał Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. W naszej szkole w związku z tym wydarzeniem dziś od samego rana uczniowie klasy VC - oddział sportowy, byli organizatorami gier i zabaw ruchowych dla najmłodszych oraz turniejów piłki ręcznej i nożnej dla starszych kolegów i koleżanek.

więcej...

MISTRZOSTWA REJONU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

07.04.2019

28 marca 2019 roku w Ciechanowie na terenie MOSiR przeprowadzono II etap rywalizacji sportowej w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum.  Ostatnim etapem rywalizacji będą Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbędą się w Kamionie.                  

Po biegach  w Ciechanowie do Igrzysk awansowali:

Julia Sadowska – I miejsce

Mateusz Pyrzyński – III miejsce

Jakub Małecki – III miejsce

Na Igrzyska awans uzyskiwała najlepsza dwunastka z danego biegu. Oprócz miejsc na podium awans wywalczyli: Karolina Kamaszewska  9 miejsce, Krystian Kaźmierski 6 miejsce i Przemysław Osmański 12 miejsce.

więcej...

BARDZO DOBRY TURNIEJ NASZYCH DZIEWCZĄT W MAŁKINI

07.04.2019

W dniu 24.03 dziewczęta z UKS WKRA Sochocin uczestniczyły  w XVII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Małkini. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszym rywalem naszych dziewcząt był zespół UMKS Czarni Regimin z którym przegraliśmy 10 : 4. Następny naszym  rywalem był zespół SP NR 152 Warszawa który pokonaliśmy 17 : 1. Ostatnim przeciwnikiem grupowym była drużyna UKS JEDYNKA Łuków którą nasze dziewczęta pokonały 22 : 1. Uplasowaliśmy się na drugim miejscu w grupie wchodząc do najlepszej czwórki turnieju. Rywalem naszym w półfinale był zespół gospodarza UKS DWÓJKA Małkinia który po zaciętej grze pokonaliśmy 7 : 4 i awansowaliśmy do finału. Przeciwnikiem był ponownie zespół z Regimina. Jednak mecz miał zupełnie inny przebieg niż mecz grupowy. Po bardzo wyrównanej grze stojącej na wysokim poziomie przegraliśmy 7 : 6 zajmując II miejsce w turnieju. Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie została wybrana Martyna Szafrańska.

więcej...

TRZY DNI SZCZYPIORNIAKA W OSTROŁĘCE!

21.03.2019

W dniach 15-17 marca 2019r.  chłopcy z rocznika 2007 i młodsi uczestniczyli w turnieju piłki ręcznej w Ostrołęce.  W XIV Memoriale Piotra Dobrzyńskiego uczestniczyło osiem drużyn. Rywalizacje rozpoczęli z gospodarzami turnieju Diament Ostrołęka I, którym ulegli 6:16, również porażką zakończył się drugi mecz z  drużyną Diament  II Ostrołęka 9:5. Dużo lepiej chłopcy zaprezentowali się w sobotę wygrywając z UKS SP Rozogi 19:13 i z Agrykolą Warszawa 12:3. Bardzo zaciętym spotkaniem okazała się rywalizacja z SP 8 Białystok, którą rozstrzygnąć musiały rzuty karne 9:9 (3:2) na korzyść szczypiornistów z Białegostoku. Ostatni mecz w sobotę chłopcy  rozegrali z UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka przegrywając 5:8, turniej w niedziele chłopcy zakończyli wygraną z KS Viktorią Piaseczno 9:6.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Diament I Ostrołęka
  2. UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
  3. SP 8 Białystok
  4. UKS SP Rozogi
  5. UKS Wkra Sochocin
  6. UKS Diament II Ostrołęka
  7. Viktoria Piaseczno
  8. Agrykola Warszawa

Skład UKS WKRA SOCHOCIN: 1.Bińczyski Michał 2. Delura Daniel 3. Dominiak Jakub 4.Dzięgielewski Dominik 5.Dzięgielewski Rafał 6.Kruszewski Bartosz 7.Kacprzycki Wiktor 8.Perzanowski Kacper 9.Pniewski Jakub 10.Smoliński Kacper 11.Stache Franciszek 12. Ślubowski Łukasz 13. Przybysz Wiktor

więcej...