IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - KAMION 2018

26.10.2018

W dniu 19.10.2018r. w Kamionie odbyły się Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta klas V i VI po wygranych zawodach powiatowych i rejonowych spotkały się by stoczyć rywalizację o najlepszą drużynę sztafetową na Mazowszu na dystansie 10x800m. Wśród 16 ekip nasze dziewczęta  po bardzo zaciętej walce uplasowały się na 14 pozycji. Bardzo dziękujemy za dostarczone emocje i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

1. Dziewczęta wystąpiły w składzie:  Blicharska Klaudia, Dzięgielewska Wiktoria, Jakubowska Oliwia, Kamaszewska Karolina, Lenart Maja, Morawska Zuzanna, Sadowska Julia, Szafrańska Martyna, Bilińska Nikola, Kaźmierska Kaja
  2. Rezerwa: Gortat Julia, Alicja Zmysłowska, Kozos Klaudia, Łukaszewska Oliwia