Witaj Szkoło!

W czwartek 1 września 2011 r. spotkaliśmy się po dwumiesięcznej przerwie, by inaugurować kolejny rok szkolny, rok 2011/2012, który mamy nadzieję, będzie obfitować w wiele pozytywnych wydarzeń, wspólnych sukcesów i dobrych ocen.

Pani dyrektor Beata Grabarczyk-Tomaszewicz powitała na uroczystość gości: wójta gminy Sochocin panią Annę Zwierzchowską, księdza proboszcza Czesława Stolarczyka, posła na Sejm RP pana Marka Opiołę i przewodniczącą Rady Rodziców panią Iwonę Przetacką oraz wszystkich uczniów, a szczególnie wszystkich tych, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, czyli pierwszoklasistów szkoły podstawowej i gimnazjum oraz nowe nauczycielki (p. Katarzynę Kamińską, p. Małgorzatę Stępkowską–Olewnik i p. Małgorzatę Woźniak). Życzyła wszystkim sukcesów i podkreśliła, że w tym roku skupimy się na rozwoju PASJI. Każdy z nas ma jakąś pasję, tylko trzeba ją odkryć. To zadanie pani Dyrektor postawiła przed nauczycielami, ale również przed rodzicami i samymi uczniami, wierząc, że współpraca pomiędzy szkołą, domem rodzinnym, kościołem, samorządem gminnym i wszystkimi partnerami szkoły będzie „złotym środkiem” do sukcesów naszych uczniów. Dużo optymizmu w realizacji zamierzonych celów życzyła uczniom i nauczycielom także pani Wójt. A na dobry początek uczniowie otrzymali prezenty w postaci laptopa i drukarki. Sponsorem laptopa była Rada Rodziców, natomiast drukarkę podarował pan Marek Opioła. Prezenty zostały przekazane uczniom klas trzecich szkoły podstawowej.

s.g.