PRZYCHODZĘ DO ŚWIETLICY...

W dniu 24 października 2012 roku o godzinie 10.00 w świetlicy naszej szkoły odbyło się pasowanie na świetliczanina. Tego zaszczytu dostąpiło 20 uczniów z pierwszych klas Szkoły Podstawowej. Uroczystość miała na celu integrację grupy świetlicowej. Dzieci bawiąc się stały się jednocześnie „bracią świetlicową”. Zanim to nastąpiło dzieci musiały zdać „egzamin” przygotowany przez starszych kolegów. Były to zadania sprawnościowe, zagadki przyrodnicze oraz próba smaku i dotyku. Starsi koledzy sprawdzili także, czy pierwszaki dobrze znają regulamin świetlicy.

Wszystkie dzieci poradziły sobie znakomicie i złożyły uroczystą przysięgę pasowania. Po złożeniu przysięgi panie wicedyrektor: pani Izabela Gajewska i pani Sylwia Nowicka wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.