OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2013 roku w Zespole Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie odbyła się uroczystość związana z odchodami  Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszeni goście, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły wraz ze społecznością uczniowską zgromadzili się w hali sportowej szkoły. Na wstępie głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy po przywitaniu gości zaprosili wszystkich zebranych na krótką część artystyczną pt. „Jesienna zaduma”. Uroczystość przebiegała bardzo sprawnie w miłej atmosferze. Uczniowie zadedykowali nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji montaż słowno-muzyczny. Utwory zostały dobrane trafnie, w sposób przemyślany, z odrobiną melancholii i refleksji. Uczniowie popisali się swoim kunsztem recytatorskim, aktorskim i muzycznym. Nad całością uroczystości czuwali nauczyciele: pani Katarzyna Giranowska-Kopeć, pani Lilla Kwiatkowska, pani Małgorzata Stępkowska-Olewnik i i pan Włodzimierz Zwierzchowski.

Po zakończeniu części artystycznej występujący przekazali wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły z głębi serca płynące życzenia.

Następnie głos zabrała pani Dyrektor Beata Grabarczyk-Tomaszewicz, która podziękowała uczniom za pamięć oraz życzyła wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów oraz zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Pani Wójt Anna Zwierzchowska życzyła Nauczycielom oraz Wszystkim Pracownikom Oświaty, aby w codziennej pracy odnajdowali sens podejmowanych wysiłków oraz czerpali radość z nauczania oraz wychowywania dzieci i młodzieży.

Do życzeń przyłączyła się Rada Rodziców składając na ręce Pani  Dyrektor bukiet kwiatów.

Tego dnia, w czasie gminnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, zostały wręczone nagrody 5 nauczycielom PZSiPS oraz 3 pracownikom administracji i obsługi (więcej informacji na stronie Urzędu Gminy).