ZAKOŃCZENIE 6 - LATKÓW

21.06.2013 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola przez najstarsze dzieci, które już od września pójdą do szkoły. Uroczystość rozpoczęła się polonezem wykonanym przez 6 latki, następnie były wiersze i piosenki. Dzieci z obu grup, na zmianę, prezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne i taneczne. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami i uśmiechem radości ze strony rodziców. Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor Beata Grabarczyk – Tomaszewicz, która wręczyła każdemu dziecku pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz ilustrowany słownik ortograficzny. Złożyła również podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę – szczególnie aktywni rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu uznania. Także rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali nauczycielkom za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Na sam koniec były pamiątkowe zdjęcia grup z wychowawczyniami, po czym dzieci udały się do swoich rodziców. Wszyscy wspaniale się bawili chociaż niejednemu łezka się w oku zakręciła.

Życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji, a dzieciom – już niedługo uczniom, samych dobrych ocen w szkole.