"KAŻDY MA COŚ, CO MOŻE DAĆ INNYM..."

W dniach 5 i 7 grudnia zerówkowicze aktywnie uczestniczyli w akcji DZIECI DZIECIOM. Obie grupy solidnie przygotowały się do akcji, oddając na sprzedaż dużą ilość własnych zabawek, książek, bajek CD itd. Łącznie przedszkolaki zebrały 292zł. Dziękujemy wszystkim osobom, które dokonały u nas zakupów.

więcej...

ZAKOŃCZENIE 6 - LATKÓW

21.06.2013 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola przez najstarsze dzieci, które już od września pójdą do szkoły. Uroczystość rozpoczęła się polonezem wykonanym przez 6 latki, następnie były wiersze i piosenki. Dzieci z obu grup, na zmianę, prezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne i taneczne. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami i uśmiechem radości ze strony rodziców. Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor Beata Grabarczyk – Tomaszewicz, która wręczyła każdemu dziecku pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz ilustrowany słownik ortograficzny. Złożyła również podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę – szczególnie aktywni rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu uznania. Także rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali nauczycielkom za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Na sam koniec były pamiątkowe zdjęcia grup z wychowawczyniami, po czym dzieci udały się do swoich rodziców. Wszyscy wspaniale się bawili chociaż niejednemu łezka się w oku zakręciła.

Życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji, a dzieciom – już niedługo uczniom, samych dobrych ocen w szkole.


 

więcej...

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek, 18.01.2013 roku w Przedszkolu Samorządowym w Sochocinie odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gości przyjęto w hali sportowej. Przedszkolaki pięknie wystrojone zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Wnuczęta swoimi występami wyrazili wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowali za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie gorąco oklaskiwali pociechy, a niejednemu z nich zakręciła się łza w oku. Następnie głos zabrała pani dyrektor Beata Grabarczyk - Tomaszewicz, która podziękowała małym artystom oraz złożyła zaproszonym gościom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Miłym zakończeniem spotkania był słodki poczęstunek, ufundowany przez Radę Rodziców Przedszkola okraszony upominkami zrobionymi własnoręcznie przez przedszkolaków, w wykonanie których włożyły wiele serca i starań. Panował miły i serdeczny nastrój. Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko.

więcej...

SPOTKANIE NOWOROCZNE

W dniu 04.01.2013 roku dzieci z naszego przedszkola wzięł udział w uroczystym spotkaniu noworocznym. Każda z grup wiekowych przygotowała krótki program artystyczny, w  czasie którego przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie oraz taneczne, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie Pani Dyrektor Beata Grabarczyk - Tomaszewicz złożyła wszystkim zebranym gościom noworoczne życzenia a małym aktorom podarowała słodki upominek. 

więcej...

Uroczyste pożegnanie 6-latków

"...Dziś żegnamy przedszkole, nasze panie, zabawki.

Dla nas dzwoni dzwonek w szkole i czekają szkolne ławki..."

 

Dnia 26 czerwca 2012 roku w Przedszkolu Samorządowym w Sochocinie odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków. Tego dnia panowała podniosła atmosfera, jak przystało na absolwentów przedszkola wszyscy stawili się w odświętnych strojach. Dzieci pod kierunkiem pań Joanny Załęckiej i Patrycji Włodarskiej przygotowały program artystyczny. Z łezką w oku przedszkolaki żegnały się z nauczycielkami, młodszymi kolegami i koleżankami, zabawkami i swoimi salami. Były to chwile pełne wspomnień i wzruszeń. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Beata Grabarczyk-Tomaszewicz życząc dzieciom samych sukcesów w szkole, rodzicom podziękowała za współpracę  oraz zaangażowanie w życie przedszkola. Wszystkim obecnym życzyła spokojnych i udanych wakacji. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplony ukończenia przedszkola, książki a także kredki od Rady Rodziców.

Serdecznie żegnamy dzieci 6-letnie. Życzymy samych sukcesów i wiele radości w szkole.

więcej...