Uroczystość choinkowa w przedszkolu

W piątek 16 grudnia 2011 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość choinkowa. Dzieci, pod kierunkiem wychowawców, przygotowały inscenizację słowno-muzyczną pt.:"Świąteczny czas".

Obejrzeli ją zaproszeni goście: pani Anna Zwierzchowska - Wójt Gminy Sochocin, pani Beata Grabarczyk-Tomaszewicz - Dyrektor Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie, pani Urszula Świercz, pani Małgorzata Tomaszek - wicedyrektorzy, nauczyciele i rodzice przedszkolaków. Wszyscy goście byli zachwyceni występami małych aktorów. Nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Pani Dyrektor i pani Wójt złożyły wszystkim obecnym na uroczystości życzenia świateczne i noworoczne. Podczas inscenizacji przez okno zaglądał Mikołaj, który za piękny występ 22 grudnia 2011 r. obdarował dzieci prezentami.