Uroczyste pożegnanie 6-latków

"...Dziś żegnamy przedszkole, nasze panie, zabawki.

Dla nas dzwoni dzwonek w szkole i czekają szkolne ławki..."

Dnia 26 czerwca 2012 roku w Przedszkolu Samorządowym w Sochocinie odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków. Tego dnia panowała podniosła atmosfera, jak przystało na absolwentów przedszkola wszyscy stawili się w odświętnych strojach. Dzieci pod kierunkiem pań Joanny Załęckiej i Patrycji Włodarskiej przygotowały program artystyczny. Z łezką w oku przedszkolaki żegnały się z nauczycielkami, młodszymi kolegami i koleżankami, zabawkami i swoimi salami. Były to chwile pełne wspomnień i wzruszeń. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Beata Grabarczyk-Tomaszewicz życząc dzieciom samych sukcesów w szkole, rodzicom podziękowała za współpracę  oraz zaangażowanie w życie przedszkola. Wszystkim obecnym życzyła spokojnych i udanych wakacji. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplony ukończenia przedszkola, książki a także kredki od Rady Rodziców.

Serdecznie żegnamy dzieci 6-letnie. Życzymy samych sukcesów i wiele radości w szkole.