"Dzień Babci i Dziadka"

"Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia"

W czwartek 16 lutego dzieci zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do przedszkola na najcieplejsze ze wszystkich świąt "Święto Babci i Dziadka", żeby podziękować za ich dobro i wyrazić swój szacunek. Każda grupa przygotowała własny program słowno-muzyczny. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiele pięknych wierszy, w których zapewniały o swojej miłości do Babci i Dziadka: "Dnia każdego bądźcie z nami, żyjcie w zdrowie nam 100 lat! Wiwat, wiwat niech codziennie głośno śpiewa cały świat".

Wzruszeni goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i podziwiali ich umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Zaproszonym gościom życzenia złożyła Pani Beata Grabarczyk-Tomaszewicz - Dyrektor Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie. Przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.