Dzień Dziecka

W czwartek 31 maja 2012 roku, z okazji Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki wraz z wychowawczyniami wyjechały do szkółki leśnej w Kucharach Królewskich. Pan leśniczy Dariusz Świercz oprowadził nas po ogrodach dendrologicznych, podziwialiśmy także eksponaty zgromadzone w Izbie Leśnej. Była to wyprawa niezwykle ciekawa i pouczajaca. Dzieci poznały mnóstwo ciekawostek na temat roślin i zwierząt występujących w naszych lasach. Przedszkolaki, trochę zmęczone wyprawą, z przyjemnością usiadły przy stole i zajadały pyszne kiełbaski z grilla przygotowane przez rodziców. Po odpoczynku wszyscy ochoczo wzięli udział w grach i zabawach zoorganizowanych przez wychowawczynie na leśnej polanie. Pogoda dopisała, humory także. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Dariusza Świercza za gościnę, do pani Anny Zwierzchowsiej - Wójta Gminy Sochocin oraz rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu.