Bal karnawałowy w przedszkolu

W środę 1 lutego 2012 roku w hali sprotowej Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie odbył się bal karnawałowy. Brały w nim udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przebrane w kolorowe stroje księżniczek, bohaterów z bajek, żołnierzy. Podczas zabawy obecni byli rodzice, którzy z wielką dumą obserwowali tańczące pociechy. O oprawę muzyczną zadbała pani Barbara Lusawa, prowadząca zajęcia rytmiczne w naszym przedszkolu. Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstnuek dla wszystkich dzieci i gości. Mimo siarczystego mrozu - zabawa była wspaniała a atmosfera bardzo gorąca.

Zapraszamy do ogladania zdjęć z balu w zakładce "galeria".