ZIMOWE SHOW

14.12.2018

Dnia 03.12.2018r. dzieci z oddziału "Żabki" i "Pszczółki" wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Zegrza na program estradowy pt."Zimowe show". Na wstępie dzieci uroczyście powitały Św. Mikołaja i jego anielską świtę interaktywną zabawą. Drugim punktem imprezy było przedstawienie pt."Ptasznik".Przygoda ptasznika - wędrowca opisywana była barwnie tylko za pomocą gestu, ruchu i mimiki. Unikatowa forma i treść przedstawienia bardzo rozwinęła wyobraźnię małych widzów, uwrażliwiła na piękno przyrody i subtelność mowy ciała.

Kolejnymi atrakcjami była bitwa śnieżna oraz taniec z Mikołajem a także "Koło fortuny" - Quiz o Mikołaju. Na sam koniec Św. Mikołaj oraz anioły wręczyły dzieciom białe balony a także wykonano pamiątkowe zdjęcia ze Św. Mikołajem. Wszystkie dzieci wróciły do przedszkola pełne niesamowitych wrażeń.