TEATRZYK pt."LUSTERKO"

22.10.2018

Dnia 17.10.2018r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie w wykonaniu Studia Artystycznego Teatr i Animacja w Białymstoku pt. "Lusterko". Głównymi bohaterami byli: Lusterko - wróżka znająca tylko dobre emocje z pięknym kolorowym serduszkiem oraz dziewczynka, która była ciągle smutna, ponieważ koledzy śmiali się z jej odmienności. Wróżka z pomocą dzieci uświadomiła dziewczynce, że w byciu innym nie ma nic złego oraz pomogła jej rozwiązać związane z tym problemy.

Dziewczynka przeżyła wiele przygód, w których towarzyszyły jej emocje naszych przedszkolaków. Głównym celem spektaklu było uświadomienie dzieciom, że każdy z nas jest inny, co nie znaczy, że gorszy. Należy zawsze szanować drugiego człowieka i nikt nie może być źle traktowany z tego powodu, że różni się od innych!