OLIMPIADA SPORTOWA

08.10.2012

Dnia 27 września 2012 roku przedszkolaki wzięły udział w imprezie sportowej zorganizowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. Agnieszkę Oliszewską, p. Krzysztofa Dzięgielewskiego i p. Roberta Niepytalskiego. Impreza odbyła się na boisku szkolnym. Dzieci musiały wykazać się dużym sprytem i zręcznością podczas wykonywania różnych konkurencji sportowych. Brały udział m.in. w przeciąganiu liny, rzucaniu do celu, wyścigach z przeszkodami, strzelaniu goli do bramki. Przedszkolaki wykazały się dużą sprawnością fizyczną, bezbłędnie wykonywały wszystkie ćwiczenia. Nie zabrakło też zabaw integracyjnych, na koniec wszystkie dzieci tańczyły i śpiewały przy piosenkach: "Pingwin", "Krasnoludek", "Stańmy wszyscy razem w kole".