Święta, Święta i po Świętach...

10.01.2012

Jednak wróćmy na chwilę do okresu przedświątecznego. Jasełka należą do najpiękniejszych tradycji rodzimej kultury, dlatego jak co roku, grudniową porą, w Publicznym Zespole Szkół i Przedszkoli  Samorządowych w Sochocinie odbył się szereg spotkań Jasełkowo – Opłatkowych pod hasłem: „Nadzieja Betlejemskiej nocy”.

więcej...

Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego

16.12.2011

Od 5 grudnia uczniowie klas VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum zobowiązani są do pełnienia dyżurów w obiektach szkolnych wspólnie z nauczycielem dyżurującym. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące osób i miejsca pełnienia dyżuru znajdują się na tablicy ogłoszeń SU przy radiowęźle szklonym. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące zasad pełnienia dyżurów przez uczniów.

więcej...

Badanie diagnostyczne gimnazjalistów

12.12.2011

W dniach od 7 do 9 grudnia w Publicznym Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie odbyło się badanie diagnostyczne gimnazjalistów. Uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego. Badanie diagnostyczne oparto na zestawach egzaminacyjnych przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, zaś szkolna komisja egzaminacyjna zorganizowała i przeprowadziła egzamin zgodnie z obowiązującymi procedurami.

więcej...

Dzień Walki z AIDS

05.12.2011

1 grudnia 2011 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole odbyła się pogadanka dla klas I i II gimnazjum.

więcej...

Akademia z okazji 93. rocznicy Odzyskania Niepodległości

21.11.2011

16 listopada 2011 o godz. 10.00 odbędzie się uroczysta akademia z okazji 93. rocznicy Odzyskania Niepodległości.

W przygotowanym przez panią Annę Sobótkę i Sylwię Nowicką przedstawieniu wezmą udział uczniowie wszystkich trzech placówek wchodzących w skład Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie. Wystąpi także chór szkolny prowadzony przez pana Włodzimierza Zwierzchowskiego. Serdecznie zapraszamy.

więcej...