Ślubowanie klas pierwszych

29 września 2011 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W poczet braci uczniowskiej przyjęliśmy 44 uczniów. Odświętnie ubrane „pierwszaczki” z przejęciem ślubowały na sztandar szkoły, że będą dobrymi uczniami, godnymi reprezentantami swojej klasy i szkoły, a przede wszystkim dobrymi Polakami.

Uroczystość przygotowaną przez  wychowawczynie klas pierwszych-panią Magdalenę Dygułę i Ewę Nowakowską uświetniły swoją obecnością: pani wójt Anna Zwierzchowska, pani dyrektor Beata Grabarczyk-Tomaszewicz, pani wicedyrektor Urszula Świercz i pani wicedyrektor Małgorzata Tomaszek.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i prezenty ufundowane przez Radę Rodziców i Nadleśnictwo Płońsk. Wręczenia dokonały pani Anna Banaszewska-przewodnicząca Rady Rodziców i pani Aneta Szarlik-Fac-pracownik Nadleśnictwa Płońsk.

Pierwszoklasiści pokazali, że zasługują na miano ucznia recytując wiersze i śpiewając piosenki. Przekazali również na ręce pani dyrektor prezent do szkolnej biblioteki - bogato ilustrowaną książkę pt. „Baśnie i legendy polskie dla dzieci”.

s.g.