Szkolny apel - stypendia, nagrody, dyplomy

22.02.2012

Dnia 15 lutego 2012 r. w czasie szkolnego apelu zostały wręczone stypendia motywacyjne uczniom klas IV-VI i gimnazjum oraz nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego uczniów klas I i II Szkoły Podstawowej w Sochocinie.

W Szkole Podstawowej za wysokie wyniki w nauce stypendium w kwocie 100,00 złotych otrzymali:

1. Banasiak Wiktoria – 5,2
  2. Grabowska Angelika – 5,1
  3. Kopeć Julia – 5,1
  4. Mączyńska Aleksandra – 5,1
  5. Jakubowska Patrycja – 5,1
  6. Piątkowski Jakub – 5,1

W Gimnazjum za wyniki w nauce stypendium w kwocie 100,00 złotych otrzymali:

1. Gizińska Weronika – 5,13
  2. Gajewska Natalia – 5,0
  3. Sobczyńska Anna – 5,0

Następną częścią wspólnego spotkania było nagrodzenie zwycięzców konkursu plastycznego klas I i II pt.”Ratujemy i uczymy ratować”. Zorganizowały go p. Maria Dalecka i p. Ewa Wlazło. Spośród 45 prac komisja w składzie: p. Włodzimierz Zwierzchowski, p. Barbara Kochanowska, p. Ewa Wlazło i p. Maria Dalecka wyłoniła 15 najciekawszych. Oceniający brali przede wszystkim pod uwagę przedstawienie prawidłowego działania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

I – miejsce      Paulina Młudzikowska kl.IIa oraz Michalina Dyguła kl.IIb

II – miejsce     Szymon Kamaszewski kl.Ib oraz Julia Konopka kl.IIa

III – miejsce    Wiktor Młudzikowski kl.Ia, Zuzanna Pociopa kl.Ib oraz Wiktoria Andrusiewicz kl.IIa

Klasa Ia    Kacper Dziarnowski, Fabian Szulc