„PSIE SZCZĘŚCIE W NIESZCZĘŚCIU”

22.10.2019

21 października bieżącego roku na zaproszenie Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej pani Renaty Krawczyk 4 klasy szkoły podstawowej IVa, Va, Vb, Vc wyruszyły w dwóch turach do Gminnego Ośrodka Kultury na spotkanie autorskie z panią Natalią Nebeluk.

Głównym bohaterem tego spotkania był pies autorki o imieniu Diego. Oprócz nieszczęśliwych losów uroczego pieska- inwalidy, które poznały dzieci podczas słuchania fragmentów powieści „widzianej” oczami kundelka, dowiedziały się ciekawych informacji z życia młodziutkiej pisarki. Pani Natalia rozmawiała z uczniami o ich zainteresowaniach, talentach, pomocy innym, o magicznej mocy dobrych słów i krzywdzącej tych przykrych, raniących do głębi. Dzieci mogły głaskać Diego, fotografować się z nim. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Chętni kupowali sobie książkę i brali autograf pisarki z Glinojecka.