PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

22.10.2019
Jak co roku w październiku w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste Pasowanie na Świetliczaka, które zostało przygotowane przez wychowawców świetlicy. Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowo przybyłych dzieci, a także stworzenia w świetlicy atmosfery radości, przyjaźni oraz zaufania. Zanim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczaków musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Pierwszaki musiały wykazać się odwagą, szeregiem umiejętności oraz wiedzą niezbędną dla każdego świetliczaka. Wszystkie zadania zostały wykonane perfekcyjnie. Na zakończenie by dopełnić tradycji, uczniowie przystąpili do ślubowania, gdzie złożyli uroczystą przysięgę. Na pamiątkę każdy otrzymał dyplom świetliczaka i drobny upominek.