Mistrzostwa powiatu płońskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Mistrzostwa powiatu Płońskiego w Sztafetowych Biegach przełajowych odbyły się 30 marca w Sochocinie. Sztafety nasze zajęły następujące miejsca:

Szkoła Podstawowa: klasy IV chłopcy dziewczęta - 4 miejsce, klasy V-VI dziewczęta 5 miejsce, klasy V-VI chłopcy 4 miejsce.

Gimnazja: dziewczęta - 4 miejsce, chłopcy - 1 miejsce. Mistrzami powiatu płońskiego zostali chłopcy z Sochocina, wywalczając awans na zawody rejonowe.

więcej...

Mistrzostwa rejonu w indywidualnych biegach przełajowych

27 marca w  Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Podczas tej rywalizacji czworo uczniów z naszej szkoły uzyskały awans do  Mazowieckich Igrzysk młodzieży szkolnej: Jasińska Justyna, Sikorski Dawid, Kozłowska Maria, Leśniewski Łukasz.

więcej...

Mistrzostwa rejonu szkół gimnazjalnych w unihokeju chłopców i dziewcząt

22 marca odbyły się na naszym obiekcie Mistrzostwa Rejonu chłopców szkół gimnazjalnych w unihokeju. W turnieju wzięło udział 5 szkół gimnazjalnych: Szczytno, Pułtusk, Sochocin, Wieczfnia, Młock. Wyniki meczów chłopców z Sochocina: G Sochocin – G Wieczfnia 0:1, G Sochocin – G Młock 2:0.

Nasza drużyna awansowała do półfinału turnieju, w którym ulegli chłopcom ze Szczytna 0:2. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyli gimnazjaliści z Wieczfni 1:0. Ostateczna kolejność w turnieju była następująca: 1. G Szczytno, 2. G Pułtusk, 3. G Sochocin, 4. G Wieczfnia, 5. G Młock.

więcej...

Mistrzostwa w indywidualnych biegach przełajowych

20 marca w Płońsku odbyły się Mistrzostwa w indywidualnych biegach przełajowych. Wśród naszych zawodników najlepsze wyniki uzyskali: Łukasz Leśniewski, Sobczyńska Anna, Marysia Kozłowska i Jasińska Justyna.

więcej...

Mistrzostwa powiatu szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt i chłopców

Mistrzostwa Powiatu dziewcząt i chłopców  szkół  gimnazjalnych w unihokeju odbyły się w naszej hali sportowej 15 marca. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców rywalizowały ze sobą reprezentacje trzech szkół: Sochocina, Jońca i Szczytna. W rywalizacji  dziewcząt nasze zawodniczki zajęły II miejsce wygrywając z Jońcem 4:0 i przegrywając  ze Szczytnem 1:0. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta ze Szczytna. Nasze dziewczęta zajmując II miejsce awansowały do mistrzostw rejonu wraz ze Szczytnem.