Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

19.04.2015

10 kwietnia 2015 roku w Ciechanowie na terenie MOSiR przeprowadzono II etap rywalizacji sportowej w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum. Na mistrzostwa rejonu awans z naszej szkoły wywalczyli następujący uczniowie:

Szkoła podstawowa – Justyna Salamonowska, Kamil Blicharski, Maciej Święcki, Kamila Śmigrodzka, Jakub Małecki, Aleksandra Cendrowska i Jakub Antosik.

Gimnazjum – Klaudia Kwiatkowska, Angelika Grabowska, Aleksandra Gajewski, Lidia Święcka, Adam Szcześniak, Mateusz Szcześniak, Natalia Sieńko, Adam Leśniewski, Ewelina Tomaszewska, Paulina Falęcka, Paulina Figacińska, Natalia Gawkowska, Patrycja Jakubowska, Agata Lewandowska, Jakub Orłowski, Damian Ostrowski.

Ostatnim etapem rywalizacji w Indywidualnych Biegach Przełajowych są Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Po biegu w Ciechanowie do Igrzysk awansowali: Paulina Figacińska – 2 m, Aleksandra Cendrowska – 7 m, Kamila Śmigrodzka 7 – m.

Nadmienić należy, iż uczniowie klas czwartych kończą rywalizację na etapie rejonowym. Uczennica klasy czwartej Justyna Salamonowska zajęła 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej.