BYŁE ZAWODNICZKI UKS „WKRA” SOCHOCIN TRENUJĄ Z NASZYMI DZIEWCZĘTAMI

05.02.2017

W dniach 28 stycznia oraz 4 lutego 2017 r. w hali sportowej w Sochocinie, z inicjatywny byłych reprezentantek UKS „Wkra” Sochocin, zostały zorganizowane sparingi z aktualnym reprezentantkami szkoły. W sparingu uczestniczyły zarówno uczennice z gimnazjum, jak i szkoły podstawowej. Mecze trwały po 60 minut i zakończyły się w dniu 28 stycznia 2017 r. wygraną jedną bramką (22:21) byłych reprezentantek klubu, natomiast w dniu 4 lutego 2017 r. zwyciężyły aktualne reprezentantki (29:27).

Sparingi sprawiły byłym reprezentantkom klubu wiele radości.To był również powrót do wspomnień z czasów, w których reprezentowały klub oraz szkołę w turniejach powiatowych, wojewódzkich, jaki i ogólnopolskich. Przy tej okazji zostały „odkurzone” zdjęcia z tamtych lat oraz wycinki z gazet, które upamiętniły sukcesy poprzednich roczników (1992 i starsze) prowadzonych przez trenera Wojciecha Tomaszewicza.

Jednocześnie, sparingi były okazją do sprawdzenia założeń taktycznych aktualnych reprezentantek, przygotowujących się do turniejówo Mistrzostwo Powiatu Płońskiego. W dniu 2 marca w Hali Sportowej w Płońsku o Mistrzostwo Powiatu Płońskiego zagrają dziewczęta ze szkoły podstawowej. W dniu 3 marca w Hali Sportowej w Baboszewie o Mistrzostwo Powiatu Płońskiego zagrają dziewczęta z gimnazjum. Zdobycie Mistrzostwa Powiatu Płońskiego pozwoli dziewczętom wziąć udział w zawodach o Mistrzostwo Rejonu Ciechanów i ewentualny awans do Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Mazowieckiego.

Trzymamy kciuki za nasze reprezentantki na zbliżających się turniejach!

Inicjatywa sparingów z byłymi reprezentantkami klubu będzie kontynuowana. Najbliższy sparing został zaplanowany na dzień 25 lutego 2017 r. godz. 17.

Wszystkie byłe reprezentantki klubu serdecznie zapraszamy!

Więcej zdjęć na szkolnym Fb.