MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZNASZ-LI TEN KRAJ?-OJCZYZNĘ NAMALUJĘ SŁOWEM I…”

27.05.2019

W dniu 21 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie nastąpiło rozstrzygniecie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Znasz-li ten kraj?-Ojczyznę namaluję słowem i…”  W konkursie wzięło udział  49 uczniów  ze szkół podstawowych z Gminy Sochocin: Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kołozębiu, oraz Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie, Publicznego Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie.

Jury w składzie: Dorota Goździewska, Monika Pniewska oraz Włodzimierz Zwierzchowski przyznali następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA KLAS I-III „Moja Mała Ojczyzna”

I miejsce  - Filip Kmieć, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kołozębiu.

II miejsce – Maja Nużyńska, kl. IIb, Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie.

III miejsce – Emilia Michalska, kl. IIa, Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie.

Wyróżnienie- Kinga Karabin, kl. IIa, Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie.

KATEGORIA KLAS IV-VI „Piękna jest nasza Ziemia..”

I miejsce  - Aleksandra Szymborska, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kołozębiu.

II miejsce – Wiktoria Zawadzka, kl. VIa, Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie.

III miejsce – Oliwia Rutkowska, kl. Va, Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie.

Wyróżnienie- Patryk Kowalski, kl. IVa, Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie.

KATEGORIA KLAS VII- VIII i III GIM.  „Bo to Polska właśnie…”

I miejsce  - Kinga Jasińska, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kołozębiu.

II miejsce – Weronika Bilińska, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kołozębiu.

III miejsce –  Klaudia Jankiewicz, kl. IIIB, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie.

Wyróżnienie- Angelika Szulc, kl. VIIb, Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie.

Wszystkim uczestnikom obu konkursów serdecznie dziękujemy i gratulujemy odwagi oraz pomysłowości.