OPOWIEŚĆ MUZYCZNA

27.11.2019

18 listopada 2019 r. uczniowie klasy II a i II b pod opieką p. Bożeny Włodarskiej, p. Grażyny Podgórskiej, p. Kamili Łukasiak i p. Doroty Goździewskiej wyruszyli do MCK w Płońsku na opowieść muzyczną pt. „Alladyn… Baśń Tysiąca i Jednej Nocy” przygotowaną przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Uczniów zachwyciła nie tylko wspaniała gra aktorów ale również piękne stroje i specjalne efekty świetlne. Dzieci aktywnie włączały się do zabawy i nagradzały aktorów gromkimi oklaskami. Efektem wycieczki było rozbudzenie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu. Uczniowie nauczyli się również kulturalnego odbioru sztuki oraz  bezpiecznego zachowania podczas jazdy autokarem.