DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek, 18.01.2013 roku w Przedszkolu Samorządowym w Sochocinie odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gości przyjęto w hali sportowej. Przedszkolaki pięknie wystrojone zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Wnuczęta swoimi występami wyrazili wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowali za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie gorąco oklaskiwali pociechy, a niejednemu z nich zakręciła się łza w oku. Następnie głos zabrała pani dyrektor Beata Grabarczyk - Tomaszewicz, która podziękowała małym artystom oraz złożyła zaproszonym gościom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Miłym zakończeniem spotkania był słodki poczęstunek, ufundowany przez Radę Rodziców Przedszkola okraszony upominkami zrobionymi własnoręcznie przez przedszkolaków, w wykonanie których włożyły wiele serca i starań. Panował miły i serdeczny nastrój. Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko.