ŚWIĘTO KOBIET

Dnia 08 marca 2016 r. o godz.8.30 w hali sportowej w Sochocinie odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Hala była udekorowana, w połowie wisiał granatowy materiał, a na nim widniał napis „Dzień Kobiet”. Na początku uroczystości uczeń klasy III gimnazjum Łukasz Dumański złożył życzenia wszystkim nauczycielkom, pracownicom i uczennicom. Następnie skierował miłe słowa do naszej pani dyrektor Beacie Grabarczyk-Tomaszewicz, z okazji imienin złożył życzenia i wręczył piękny bukiet kwiatów, a my zaśpiewaliśmy ”Sto lat”. W dalszej części apelu uczniowie wykazali się swoimi zdolnościami artystycznymi. Piosenki zaśpiewali Alan Antoniak, Bartosz Adamkiewicz, Maciek Święcki, Wiktoria Pniewska oraz chór szkolny. W kolejnej części zaprezentowały się uzdolnione tanecznie uczennice gimnazjum. Na koniec pani dyrektor podziękowała wszystkim mężczyznom za pamięć  i uczczenie kobiecego święta.

Apel bardzo mi się podobał, a sądząc po oklaskach, innym oblądającym również.

Kamila Sokołowska kl.VIb