Wizyta w Nadleśnictwie Płońsk

05.12.2011

14 listopada 2011r. w biurze Nadleśnictwa Płońsk odbyło się podsumowanie konkursu „Las w mojej gminie” przeprowadzonego w ramach projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

W konkursie  brało udział 27 placówek oświatowych (6 przedszkoli, 11 szkół podstawowych, 6 szkół gimnazjalnych, 3 placówki ponadgimnazjalne oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy), z których łącznie wpłynęło 281 prac.

Wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się uczniowie z klasy IIIb Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Sochocinie. W kategorii I – Fotografia  – 3. miejsce zdobył Jakub Dziedzicki, wyróżnienia – Patryk Gilewski i  Wiktor Rutkowski. Laureaci konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Słodki poczęstunek i wspólne zdjęcie uwieńczyły tę wspaniałą uroczystość.

b.w.