KONKURSOWE ZMAGANIA DRUGOKLASISTÓW

14.11.2019

Na przełomie października i listopada wychowawczynie klas drugich zaprosiły swych uczniów do udziału w międzyklasowym konkursie pt. „Pani Jesień w barwnej sukience – i Ty możesz zostać małym projektantem mody”. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem była suknia dla pani Jesieni. Pracę należało wykonać w formacie A3, dowolną techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności oraz umożliwienie im osiągnięcia sukcesu.

13 listopada 2019 r. nastąpiło jego rozstrzygnięcie. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy. Decyzją jury przyznano 5 miejsc pierwszych, 10 miejsc drugich, 9 miejsc trzecich i 10 wyróżnień. Uroczystego wręczenia nagród dokonała pani dyrektor Beata Grabarczyk-Tomaszewicz. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie składamy gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy: Bożena Włodarska i Grażyna Podgórska