Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego

16.12.2011

Od 5 grudnia uczniowie klas VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum zobowiązani są do pełnienia dyżurów w obiektach szkolnych wspólnie z nauczycielem dyżurującym. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące osób i miejsca pełnienia dyżuru znajdują się na tablicy ogłoszeń SU przy radiowęźle szklonym. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące zasad pełnienia dyżurów przez uczniów.

więcej...

Badanie diagnostyczne gimnazjalistów

12.12.2011

W dniach od 7 do 9 grudnia w Publicznym Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie odbyło się badanie diagnostyczne gimnazjalistów. Uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego. Badanie diagnostyczne oparto na zestawach egzaminacyjnych przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, zaś szkolna komisja egzaminacyjna zorganizowała i przeprowadziła egzamin zgodnie z obowiązującymi procedurami.

więcej...

Sprawdzian próbny w klasach szóstych

08.12.2011

6 grudnia odbył się pierwszy poważny egzamin w życiu naszych szóstoklasistów. Wyposażeni w potrzebne przybory szkolne o godz.9.00 rozpoczęli egzaminacyjne zmagania z testem pt. "Błękitna planeta".

więcej...

Dzień Walki z AIDS

05.12.2011

1 grudnia 2011 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole odbyła się pogadanka dla klas I i II gimnazjum.

więcej...

Dzień Pluszowego Misia

05.12.2011

25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Nasza szkolna biblioteka włączyła się w obchody tego święta, ogłaszając konkurs plastyczny z podobizną misia.

więcej...